DÜNYA & TOBY

01-The-Magic-Carpet-kapakThe Magic Carpet 02-The-Magic-Carpet-and-the-North-Pole-kapakThe Magic Carpet
and the North Pole
03-The-Magic-Carpet-and-the-Farm-kapakThe Magic Carpet
and the Farm

* Click on the cover page to print out the activities of each reader.

 


Dünya Education UNICEF Türkiye Milli Komitesi’nin yanında!

Dünya Education  hem kurum olarak hem de çalışanlarının bireysel destekleriyle, tüm çocukların eğitim hakkına ulaşabilmeleri için UNICEF Türkiye Milli Komitesini destekliyor. UNICEF’in eğitim ile ilgili tüm projelerinde farkındalık ve kaynak yaratarak UNICEF Türkiye Milli Komitesi’ne destek veriyor.

Dünya Education çalışanlarından oluşan Dünya Education Takımı, 2016 Vodafone İstanbul Maratonu’nda ‘Tarım İşçisi Çocuklar’ için koşmuştu. 2017’de ise kız çocukları için koşacağız.

Türkiye’de, 2015’te tam 31 bin 300’ün üzerinde 16 ve 17 yaş arası kız çocuğu evlendi. Çocuklar 18 yaşından önce evlendirilmemeli! Çocukluğunu yaşamalı, okula devam etmeli! O sebeple bu yıl 39.’su düzenlenecek olan Vodafone İstanbul Maratonu’nda 12 Kasım 2017 saat 09:00’da #TeamUNICEF  ile “Kızlara Söz Ver” kampanyası yararına  koşuyoruz.

Sizler de katılmak ve destek olmak isterseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayarak tüm detayları ve gönüllü olabilmek için izlemeniz gereken adımları öğrenebilirsiniz. http://unicefturk.org/yazi/adim_adim Haydi her çocuk için bize katılın !

Öte yandan Paul Zarraga’nın kaleme aldığı The Magic Carpet serisinden satın aldığınız her bir kitap için 1 TL çocukların eğitim hakkı adına UNICEF Türkiye Milli Komitesi’ne bağışlanıyor.